linuxera
Sıtma Pınar Sok. Zitaş Apt.
No:17/9 34742 Kozyatağı Kadıköy / İstanbul
Tel: 0 (850) 22 LINUX
Tel: 0 (850) 225 46 89
Fax: 0 (216) 361 15 53
bilgi@linuxera.com

RED HAT CLOUD SUITE

Rekabetçi olmak için modern uygulamalara ihtiyacınız var, bunun için modern bir BT altyapısı kurmalısınız. Geliştiricileriniz çözüm için pahalı ve kapalı çözümler içinde kaybolmadan önce, Red Hat Cloud Suite’in avantajlarını incelemeli.

Red Hat® Cloud Suite, kurumunuzun ihtiyaçları için size tamamen açık kaynak Container tabanlı uygulama geliştirme platformu, kapalı bulut ya da açık bulut yapılarıyla birlikte çalışabilir bir altyapı ve ortak yönetim arayüzü sağlar.

Red Hat Cloud Suite altyapınızı modernleştirerek, geliştiricilerinizin servisler oluşturarak, katma değerli hizmetlerin müşterilerinize ve işinize hızla aktarımını sağlar. BT biriminiz kolayca süreci kontrol ederken, tüm süreci tek bir yerden yönetin.

Uygulamaları Modernleştirin, İhtiyacınız Olan Yerde Çalıştırın

Container tabanlı uygulama platformu ile ihtiyacınız olan modern uygulamaları geliştirin. İş yükünüzü farklı platformlar üzerinde koşan Container ya da sanal makinelere aktarın.

İhtiyacınız Olan Parçalara Tek Çözümle Ulaşın

Ürünümüz bulut teknolojileriyle iç içe geçmiştir, başka bir bileşene ihtiyaç duymazsınız. Tamamen destekli bileşenler birbirleriyle uyum içinde çalışırken, bulut ortamınızı oluşturmanıza, uygulama geliştirmenize, yerleşik sistemlerin bakımına, yönetişimine ve iş yükü taşınabilirliğine yardımcı olur.

Altyapınızı Güncelleştirin

Kolay yönetilebilir, tümüyle hazır OpenStack çözümü ile Infrastructure-as-a-Service (IaaS) ile kapalı bulutu, açık bulut sistemlerindeki gibi kolayca ölçeklenebilir hale getirin, servislerin ulaşma hızını arttırın.

Tek Bir Yerden Yönetin

Aynı yönetim aracıyla sanallaştırma, kapalı bulut, uygulama geliştirme platformu, Container ve açık bulut yapılarınızı yönetin.

BİLGİ FORMU

[contact-form-7 404 "Not Found"]