linuxera
Sıtma Pınar Sok. Zitaş Apt.
No:17/9 34742 Kozyatağı Kadıköy / İstanbul
Tel: 0 (850) 22 LINUX
Tel: 0 (850) 225 46 89
Fax: 0 (216) 361 15 53
bilgi@linuxera.com

RED HAT GLUSTER STORAGE

Geleneksel Depolama Süreçleri İnovasyonunuzu Limitliyor!

Donanım bazlı depolama bilgileri, ayırarak erişmeyi, aramayı ve yönetmeyi zorlaştırmaktadır. Klasik depolama yönteminde kapasiteyi arttırmak kimi zaman verilerinize ulaşmanızı da kesintiye uğratır. Tek bir donanımındaki hata, işinizin durmasına da sebep olabilir.

Red Hat Gluster Storage farklıdır. Red Hat Gluster Storage açık, yazılım tanımlı, ihtiyacınıza göre esnetilebilen bir model sağlar. Büyük, yapılandırılmış veya yarı yapılandırılmış verilerinizi klasik depolama maliyetlerinin çok daha azına yönetebilmenizi sağlar. Sadece Red Hat size aynı depolamayı, Linux Container yapısını kullanarak açık, kapalı ya da hibrit yapılarda yapabilmenize olanak sağlar.

HIZLI BASİT YÜKLEME

Güvenli şekilde kurun, çoklu depolama sisteminize dakikalar içinde kavuşun. Birkaç tıklama ile yeni depolama alanları açın.

DAHA İYİ PERFORMANS

Gerçek zamanlı sanal makinelerle depolama sistemini yönetin. Otomatik depolama katmanlama özelliğiyle sık kullanılan verilere erişimi hızlandırın.

GELİŞMİŞ VERİ KORUMASI

Kapasite gereksinimlerinizi ve hata düzeltme zamanlarını en aza indirin. Verilerinizin bütünlüğünü koruyarak veri kaybı ve veri bozulmalarının önüne geçin.

HER ZAMAN, HER YERDEN VERİYE ERİŞİM

Çalışanlarınız herhangi bir cihazdan verilere ulaşıp paylaşabilirken, IT ekibiniz tek bir noktadan farklı yerlerde depolanan tüm veriyi yönetebilir.

BİLGİ FORMU

[contact-form-7 404 "Not Found"]